info  / umění /// art  /  kutilství /// DIY  /  design

REPASOVÁNÍ ŽIDLÍ A KŘESELNěkteré věci jsou krásné na první pohled, některé až na ten druhý a jsou i takové, které již svoji krásu ztratily. Takové Štěpánka zachraňuje a snaží se jim vdechnout nový život.

Při repasování vychází z tradičních postupů, které garantují, že nábytek může přežít několik dalších desetiletí. Pro povrchové úpravy a čalounění vybírá takové barvy a vzory, které odpovídají současným nárokům na design.


///


REFURBISHED CHAIRS AND ARMCHAIRS

Some things are beautiful at first glance, some at second, and there are some that have already lost their beauty. Štěpánka saves such things and tries to breathe new life into them.

The refurbishment is based on traditional methods, which guarantee that the furniture can survive for several more decades. For finishes and upholstery, she selects colors and patterns that meet current design trends.KŘESLO NO. 1


KŘESLO NO. 2


KŘESLO NO. 3


ŠVADLENA 


///

SEEAMSTRESSVELKÉ ŠATY = VELKÁ KRÁSA


///

BIGG DRESS = BIG BEAUTYKostýmy a výprava pro divadelní hru Heiner Müller Kvartet (podle Laclose) jsou společným dílem Modřanen Schule. I díky tomu jsou Nebezpečné známosti v podání divadelního spolku Ty-já-tr vtipnější a temnější než kdykoli předtím. Více o projektu.

///

The costumes and set for the play Heiner Müller Kvartet (according to Laclos) are a joint work of Modřanen Schule. And that is one of the reasons why the famous Dangerous Acquaintances, presented by the theater association Ty-já-tr, is funnier and darker than ever before. More about the project.

ZAJÍCI


///

HARES

PENÁLY


///

PENCIL CASES


PŘÍŠERKY


///

MONSTERSPODLOŽKY PRO DĚTI


///

MATS FOR KIDS

Štěpánka Koutná   2020  /  Prague, Czech republic