info  / umění /// art  /  kutilství /// DIY  /  design

 VÝSTAVA „COLOURS OF CHARITY – IMAGINE“únor 2024

15. 3. 2024 – Art Restaurant Mánes

Štěpánka Koutná se zúčastní 5. ročníku charitativní prodejní výstavy s cílem podpořit Lékaře bez hranic na jejich misích v Jemenu, tentokrát s názvem „COLOURS OF CHARITY – IMAGINE.“

Výstava je složená z uměleckých děl vytvořených studenty z pražských mezinárodních škol a profesionálními umělci.

Více informací o akci:
www.amal-fond.com

Dílo:
Butterfly effect
diptych – 2 x 70 cm x 90 cm
mixed media

Efekt motýlích křídel podle vědecké teorie vyjadřuje, že celý svět je hluboce propojen s veškerými události v něm. Jedna malá, zdánlivě bezvýznamná událost tak může výrazně ovlivnit chod celého systému. Proto Vaše i drobná pomoc v současnosti může mít pro budoucnost těch, kteří ji potřebují obrovský vliv.


///

“COLOURS OF CHARITY - IMAGINE” EXHIBITION

February 2024

15. 3. 2024 – Art Restaurant Mánes

Štěpánka Koutná will participate in the exhibition “COLOURS OF CHARITY - IMAGINE” that shows art pieces made by students from Prague international schools and professional artists.

All art pieces are for sale and the final amount supports organisation Doctors Without Borders and it's mission in Yemen.

For more information, please follow www.amal-fond.com.


Artwork:
Butterfly effect
diptych – 2 x 70 cm x 90 cm
mixed media

The butterfly effect rests on the notion that the world is deeply interconnected, such that one small occurrence can influence a much larger complex system. Therefore your, even small, help can have big impact on the future and lives of others who need it.
 VÝSTAVA „COLOURS OF CHARITY – THE SOUND OF MUSIC“březen 2023

Štěpánka Koutná se účastnila 4. ročníku charitativní prodejní výstavy s cílem podpořit Lékaře bez hranic na jejich misích v Jemenu, tentokrát s názvem „COLOURS OF CHARITY – THE SOUND OF MUSIC.“

Výstava byla složená z uměleckých děl vytvořených studenty z pražských mezinárodních škol a profesionálními umělci. 

Vytavené díla Štěpánky byly Fashion music I. a Fashion music II.

Více informací o akci:
www.amal-fond.com


///

“COLOURS OF CHARITY - THE SOUND OF MUSIC” EXHIBITION

March 2023

Štěpánka Koutná participated in the exhibition “COLOURS OF CHARITY - THE SOUND OF MUSIC” that shows art pieces made by students from Prague international schools and professional artists.

All art pieces were for sale and the final amount supported organisation Doctors Without Borders and it's mission in Yemen.

Fashion music I. and Fashion music II. were two art pieces that Štěpánka donated to the exhibition. 

For more information, please follow www.amal-fond.com.


 REGULAČNÍ STANICEzáří 2022

Na podzim roku 2022 vytvořila Štěpánka Koutná návrh pro regulační stanici, který byl následně realizován s uměleckou skupinou Modřanen schule. Pokochat se můžete na autobusové zastávky Tylova čtvrť na Praze 12.

///

CONTROL STATION

September 2022

During the fall 2022, Štěpánka Koutná created a creative proposal for the technical control station. The painting was realized together with art groub Modřanen Schule. The control station is located next to bus stop Tylova čtvrť, Prague 12.
 

 POZVÁNKA NA VERNISÁŽ VÝSTAVY „ZVÍŘÁTKA V DOMEČKU ANEB KABINET KURIOZIT“květen 2022

Ráda bych Vás jménem Modřanen schule pozvala na vernišáž výstavy Zvířátka v domečku aneb Kabinet kuriozit. Akce se koná v rámci Žižkovských mezidvorků a máte se na co těšit, Modřanen schule a já se těším na Vás! Koupí uměleckých děl podpoříte organizaci Tosara, která se zabývá vzděláváním dětí v sociálně nepříznivých podmínkách.

 INDIVIDUÁLNĚ ZUSAMMENduben 2022
kombinovaná technika

Výstava obrazů umělecké skupiny Modřanen Schule, které je Štěpánka Koutná součástí.

Umělci a umělkyně ze skupiny Modřanen Schule „individuálně“ vytvořili umělecká díla, která společně „zusammen“ vystaví v prvním patře kavárny mamacoffee od 22. 4. do 1. 6. 2022.

Výstava je prodejní. Koupí uměleckých děl podpoříte neziskovou organizaci Tosara, která se zabývá vzděláváním dětí v sociálně nepříznivých podmínkách.///

INDIVIDUALLY ZUSAMMEN

april 2022
Mixed art technique

Exhibition of paintings and pictures by art group Modřanen Schule. Štěpánka Koutná is a member of this group.

Artists from art group Modřanen Schule “individually” created art pieces and exhibited them “zusammen” on the first floor at café mamacoffee from April 22 to June 6 2022.

All art pieces are for sale. All amount from sale will be donated to non profit organisation Tosara that supports kids from difficult social conditions.Štěpánka Koutná   2020  /  Prague, Czech republic