info  / umění /// art  /  kutilství /// DIY  /  design

 ŽIDLE FLORAŠtěpánka Koutná a Martina Jarošová
Mixed media, květen 2024

Židle Flora a především děti byly hlavními účastníky kouzelné performance. Všechny děti a kolemjdoucí měli možnost se na kouzelnou židli posadit a cokoliv si přát nebo o čemkoliv snít. Už jen uvědomění si a víra ve své sny je důležitým krokem k jejich splnění.

Židle Flora vznikla pro první ročník charitativní umělecké výstavy BELIEVE YOUR DREAMS, která podpoří NF La Vida Loca a jeho projekt Život v kufříku.

Více informací naleznete na https://www.believe-your-dreams.cz.


///

CHAIR FLORA

Štěpánka Koutná a Martina Jarošová
Mixed media, May 2024

Flora chairs and especially children were the main participants in the magical performance. All children and people who walked by had the opportunity to sit on the magic chair and wish or dream about anything. Just realizing and believing in your dreams is an important step towards the fulfillment.

Chair Flora was created for the first year of the charity art exhibition BELIEVE YOUR DREAMS. The exhibition will support foundation La Vida Loca and its project Život v kufříku (Life in a Suitcase).

More info at https://www.believe-your-dreams.cz.


 JEDNOROŽECMixed media, květen 2024
47 x 62 cm

Jednorožec vznikl pro první ročník charitativní umělecké výstavy BELIEVE YOUR DREAMS, která podpoří NF La Vida Loca a jeho projekt Život v kufříku.

Více informací naleznete na https://www.believe-your-dreams.cz.


///

UNICORN

Mixed media, May 2024
47 x 62 cm

Unicorn was created for the first year of the charity art exhibition BELIEVE YOUR DREAMS. The exhibition will support foundation La Vida Loca and its project Život v kufříku (Life in a Suitcase).

More info at https://www.believe-your-dreams.cz.

 VÝSTAVA „COLOURS OF CHARITY – IMAGINE“únor 2024

15. 3. 2024 – Art Restaurant Mánes

Štěpánka Koutná se účastnila 5. ročníku charitativní prodejní výstavy s cílem podpořit Lékaře bez hranic na jejich misích v Jemenu, tentokrát s názvem „COLOURS OF CHARITY – IMAGINE.“

Výstava byla složená z uměleckých děl vytvořených studenty z pražských mezinárodních škol a profesionálními umělci.

Více informací o akci:
www.amal-fond.com

Dílo:
Butterfly effect
diptych – 2 x 70 cm x 90 cm
mixed media

Efekt motýlích křídel podle vědecké teorie vyjadřuje, že celý svět je hluboce propojen s veškerými události v něm. Jedna malá, zdánlivě bezvýznamná událost tak může výrazně ovlivnit chod celého systému. Proto Vaše i drobná pomoc v současnosti může mít pro budoucnost těch, kteří ji potřebují obrovský vliv.


///

“COLOURS OF CHARITY - IMAGINE” EXHIBITION

February 2024

15. 3. 2024 – Art Restaurant Mánes

Štěpánka Koutná participated in the exhibition “COLOURS OF CHARITY - IMAGINE” that shows art pieces made by students from Prague international schools and professional artists.

All art pieces are for sale and the final amount supports organisation Doctors Without Borders and it's mission in Yemen.

For more information, please follow www.amal-fond.com.


Artwork:
Butterfly effect
diptych – 2 x 70 cm x 90 cm
mixed media

The butterfly effect rests on the notion that the world is deeply interconnected, such that one small occurrence can influence a much larger complex system. Therefore your, even small, help can have big impact on the future and lives of others who need it.
 VÝSTAVA „COLOURS OF CHARITY – THE SOUND OF MUSIC“březen 2023

Štěpánka Koutná se účastnila 4. ročníku charitativní prodejní výstavy s cílem podpořit Lékaře bez hranic na jejich misích v Jemenu, tentokrát s názvem „COLOURS OF CHARITY – THE SOUND OF MUSIC.“

Výstava byla složená z uměleckých děl vytvořených studenty z pražských mezinárodních škol a profesionálními umělci. 

Vytavené díla Štěpánky byly Fashion music I. a Fashion music II.

Více informací o akci:
www.amal-fond.com


///

“COLOURS OF CHARITY - THE SOUND OF MUSIC” EXHIBITION

March 2023

Štěpánka Koutná participated in the exhibition “COLOURS OF CHARITY - THE SOUND OF MUSIC” that shows art pieces made by students from Prague international schools and professional artists.

All art pieces were for sale and the final amount supported organisation Doctors Without Borders and it's mission in Yemen.

Fashion music I. and Fashion music II. were two art pieces that Štěpánka donated to the exhibition. 

For more information, please follow www.amal-fond.com.


 REGULAČNÍ STANICEzáří 2022

Na podzim roku 2022 vytvořila Štěpánka Koutná návrh pro regulační stanici, který byl následně realizován s uměleckou skupinou Modřanen schule. Pokochat se můžete na autobusové zastávky Tylova čtvrť na Praze 12.

///

CONTROL STATION

September 2022

During the fall 2022, Štěpánka Koutná created a creative proposal for the technical control station. The painting was realized together with art groub Modřanen Schule. The control station is located next to bus stop Tylova čtvrť, Prague 12.
 


Štěpánka Koutná   2020  /  Prague, Czech republic